Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

astao6
(Account not Activated)


Data rejestracji: 05-15-2019
Data urodzenia: Nie określono
Czas lokalny: 05-26-2019, godzina 03:11 AM
Status: Offline

Informacje o astao6
Dołączył: 05-15-2019
Ostatnia wizyta: 05-15-2019, 07:24 AM
Razem postów: 0 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 0 (0 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 46 Sekund
Poleconych użytkowników: 0

Dane kontaktowe użytkownika astao6
E-mail: Wyślij e-mail do użytkownika astao6
  
Dodatkowe informacje o astao6
Bio: PVC PE PP Wood plastic Profile Production Line
Technical Data For Extruder
ModelScrew Rotation Speed(rpm)Main Motor Power(KW)Capacity(kg/hr)Center Height(mm)
KCT45/901-451550-801000
KCT51/1051-4518.580-1501000
KCT55/1101-4522150-1801000
KCT65/1321-4537200-3001000
KCT80/1561-3755300-6001000
KCT92/1881-33110600-10001000
Technical Data For Downstream Line
ModelK-YF180K-YF240K-YF400K-YF600K-YF800K-YF1000
Max.Width of plate (mm)1802404006008001000
Haul-off height (mm)140140140140140140
Haul-off force(kn)153030405050
Haul-off Speed(m/s)0.5-50.5-50.5-50.5-50.5-50.5-5
Auxiliary Equipment Sum Power(KW)18.731.631.631.631.637.1
Compressed Air(mpa)0.60.60.60.60.60.6
Welcome to contact our professional manufacturers and suppliers in China to place an order of the pvc/pe/pp wood plastic profile production line. Our factory has employed a group of highly qualified staff at your service. Please be free to get the quality products made in China from us.China Wood Plastic Profile Production Line factory
website:http://www.kalshine.com/plastic-machinery/wood-plastic-profile-producion-line/
Sex: Undisclosed